Referencje

IKEA Retail Sp. z o.o.
Niniejszym informujemy, że firma KNOW HOW Krzysztof Krasuski, Anna Szymańska S.C.
współpracuje z IKEA Retail Sp. z o.o. od 01.06.2004 r.
Przedmiotem umowy jest kompleksowe sprzątanie pomieszczeń biurowych, handlowych, magazynowych i socjalnych przy ulicy Malborskiej 51 w Warszawie o łącznej powierzchni ok. 23 tys. m2.
Firma KNOW HOW wykonuje swoje usługi profesjonalnie, terminowo i zgodnie z oczekiwanym poziomem jakości , dysponuje odpowiednim zapleczem technicznym i kadrowym. W swoim działaniu firma jest elastyczna w stosunku do wymagań i życzeń Zleceniodawcy.
Biorąc pod uwagę powyższe firma KNOW HOW jest godna polecenia innym Kontrahentom.
Grażyna Mikołajczyk
Park Handlowy Janki
Firma Know How Krzysztof Krasuski, Anna Szymańska S.C. informuje, iż
1. Współpracujemy z Inter IKEA Polska S.A. od 01.09.2009 r.
2. Przedmiotem umowy jest kompleksowe sprzątanie pomieszczeń biurowych, pasażu handlowego, powierzchni socjalnych, parkingów oraz dróg dojazdowych Parku Handlowego Janki.
3. Usługi świadczone są terminowo i na wysokim poziomie.
4. Kadra zatrudniona w naszej firmie spełnia wysokie wymagania, personel nadzoru jest dyspozycyjny i szybko reaguje na każde wezwanie, dzięki czemu współpraca przebiega bez zakłóceń.
Robert Ciemiecki
INDITEX
Niniejszym rekomendujemy firmę KNOW HOW (Krzysztof Krasuski, Anna Szymańska S.C. ul. Paderewskiego 134M m.4, 04-438 Warszawa) w zakresie świadczenia usług porządkowych na powierzchniach handlowych, magazynowych i socjalnych.
Współpracę z firmą rozpoczęliśmy w lipcu 2009 r. Do tego czasu powierzyliśmy im wybrane obiekty w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Częstochowie, Bielsko-Białej i Krakowie (łącznie ok. 21 000m2). Firma Know How dała się poznać jako solidny, rzetelny i terminowy wykonawca powierzonych zadań, stosując środki czystości, sprzęt i maszyny odpowiadające standardom europejskim.
Na podkreślenie zasługuje doskonała organizacja pracy, elastyczność, pełna dyspozycyjność i profesjonalizm kadry zarządzającej.
Wskazujemy firmę Know How jako godną polecenia, licząc na dalszą owocną współpracę.
Renata Znamierowska - Koordynator ds. Zakupów i Kontraktacji
GAZOWNIA SERWIS Sp. z o.o.
Niniejszym informuję, że firma KNOW HOW Krzysztof Krasuski, Anna Szymańska S.C. współpracuje z P.B. Gazownia Serwis Sp. z o.o. od maja 2009 roku.
Przedmiotem umowy jest kompleksowe sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych w Warszawie przy ulicy Nakielskiej 5 o łącznej powierzchni 1700 m2.
Firma KNOW HOW świadczy usługi w sposób należyty oraz dała się poznać jako solidny wykonawca, wywiązujący się dobrze i terminowo z powierzonych obowiązków, nierzadko wybiegających poza zakres określony w zawartej umowie.
Załoga zatrudniona w firmie Know How spełnia nasze wymagania, personel dozoru jest dyspozycyjny i szybko reaguje na każde wezwanie, dzięki czemu współpraca przebiega bez zakłóceń.
Biorąc pod uwagę powyższe, firma KNOW HOW jest godna polecenia innym Kontrahentom.
Iwona Wasilewska - Prokurent
MINISTERSTWO SKARBU PAŃSTWA
Ministerstwo Skarbu Państwa w Warszawie potwierdza, że firma KNOW HOW Krzysztof Krasuski, Anna Szymańska S.C. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Paderewskiego 134 lok 4 wykonała w 2008 r. usługę prania wykładzin dywanowych i polimeryzacji wykładzin PCV w budynku należącym do Ministerstwa Skarbu Państwa w Warszawie przy ul. Kruczej 36 / Wspólnej 6.
Zamówienie zostało wykonane zgodnie z umową, w sposób rzetelny i profesjonalny.
Adam Wojtaś - DYREKTOR Biura Dyrektora Generalnego
IKEA Retail Sp. z o.o.
Firma Know How współpracuje z IKEA Retail Sp. z o.o. od
1 czerwca 2004 roku. Przedmiotem umowy jest kompleksowe sprzątanie sklepu IKEA w Warszawie Targówek przy ulicy Malborskiej 51.
Firma Know How jest rzetelnym partnerem, dostosowującym się w pełni do naszych potrzeb. Z założonych obowiązków wywiązuje się sumiennie, do wykonania powierzonych zadań używa środków i urządzeń o wysokim standardzie.
Poziom i jakość usług jest w pełni satysfakcjonująca. Nie mając żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonywanych usług, jak również lojalności wobec naszej firmy, możemy szczerze polecić firmę Know How jako solidnego kontrahenta.
Kinga Rywczak - Operations Manager/Store Controller
PREFIX Sp. z o.o.
Firma KNOW HOW od ponad dwóch lat obsługuje prowadzone przez nas budowy na terenie całego kraju świadcząc usługi kompleksowego sprzątania powierzchni po naszych pracach przygotowując sklepy i biura do przekazania Inwestorowi.
Przez cały okres współpracy KNOW HOW dała się poznać jako profesjonalny i zaufany partner wykazujący się fachowością, solidnością i dużą dyspozycyjnością reagując na każde złożone zapotrzebowanie na usługi.
Robert Rydz - Prezes Zarządu, Piotr Otto - Członek Zarządu
GLOBTEL Mariusz Winnicki
Mamy przyjemność poinformować, że współpracujemy z firmą KNOW HOW s.c. od roku 2004
Firma KNOW HOW, miedzy innymi, wykonywała na nasze zlecenie:
- Sprzątanie po pracach remontowo-budowlanych,
- Mycie okien i sprzątanie po ich wymianie,
- Pranie wykładzin,
- Czyszczenie drewnianych schodów.
Zlecone prace wykonane były zawsze w terminie, profesjonalnie według satysfakcjonujących nas standardów.
Cenimy sobie również miłą atmosferę, która towarzyszy naszym kontaktom. Możemy śmiało polecić firmę KNOW HOW jako rzetelnego partnera, który dzięki sumiennemu wykonywaniu powierzonych obowiązków przyczyni się do sukcesów Państwa firmy.
Mariusz Winnicki - Właściciel
H&M HENNES & MAURITZ Sp. z o.o.
Firma KNOW HOW obsługuje budowy naszych sklepów od 9 września 2003 roku w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. Do zakresu usług zalicza się sprzątanie pobudowlane i przygotowanie sklepu do otwarcia.
Firma ta daje się poznać jako profesjonalna w zakresie prowadzonych prac. Wykazuje się odpowiedzialnością, fachowością i solidnością a przede wszystkim doskonałą organizacją pracy na terenie całej Polski w związku z czym w pełni zasługuje na wystawienie pozytywnych referencji
Fabian Kampa, Patrick Wolny - Dział ekspansji
H&M HENNES & MAURITZ Sp. z o.o.
Firma KNOW HOW współpracuje z H & M od 19 września 2003 roku. Przedmiotem umowy jest kompleksowe sprzątanie sklepów H & M w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Krakowie, Wrocławiu, Czeladzi i Poznaniu.
Firma KNOW HOW jest niezawodnym partnerem. Używa profesjonalnych środków i urządzeń o bardzo wysokiej jakości. Zatrudnia solidnych i godnych zaufania pracowników wyróżniających się dużą wiedzą z zakresu utrzymywania czystości co umożliwia rzetelne wykonywanie powierzonych zadań. Ponadto firma KNOW HOW zaopatruje nas we wszelkie niezbędne środki czystości.
Nie mając żadnych uwag co do solidności wykonywanych usług oraz lojalności wobec naszej firmy, otwarcie rekomendujemy firmę KNOW HOW jako wyróżniającego się wysokim profesjonalizmem kontrahenta.
Fabian Kampa, Patrick Wolny - Dział ekspansji
H&M HENNES & MAURITZ Sp. z o.o.
Firma KNOW HOW świadczy usługi w zakresie sprzątania pomieszczeń biurowych dla H&M przy ul. Marszałkowskiej 104/122 w Warszawie od 19 września 2003 roku.
KNOW HOW dał poznać się jako firma bardzo rzetelna, świadcząca swoje usługi na wysokim poziomie, wykorzystująca nowe technologie, posiadająca dobry sprzęt i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.
Nasza współpraca układa się pomyślnie, do tej pory nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń. Licząc na kontynuację dotychczasowej udanej współpracy, polecamy korzystać z usług tej firmy w zakresie sprzątania obiektów biurowych.
Fabian Kampa, Patrick Wolny - Dział ekspansji
„AB" Dorosz, Uściński Sp. jawna.
Spółka "KNOW HOW" współpracuje z nami od dnia 01.05.2005r, świadcząc swoje usługi w zakresie kompleksowego sprzątania sklepów zoologicznych „KAKADU" w Centrach Handlowych „ARKADIA" oraz „PROMENADA" w Warszawie.
Z dotychczasowej współpracy jesteśmy w pełni zadowoleni. Firma w bardzo elastyczny sposób dostosowała się do naszych oczekiwań i potrzeb wynikających ze specyfiki naszej działalności. Do wykonywania powierzonych zadań Firma używa specjalistycznych środków i urządzeń. Usługi są świadczone na wysokim poziomie i w miłej atmosferze.
Doświadczenia we współpracy ze Spółką KNOW HOW pozwalają nam polecić ją jako sumiennego, kompetentnego i godnego zaufania kontrahenta.
Hanna Kowalewska
MALERWERKSTATTE OTTO HIRSCH Sp. z o.o.
Firma Know How zrealizowała kilka zleceń na usługi sprzątania dla firmy MALERWERKSTATTE OTTO HIRSCH Sp. z o.o. . Realizacja tych zleceń pozostawała zawsze na najwyższym poziomie pod względem jakości i terminowości usług.
Zadowoleni z dotychczasowej współpracy możemy z czystym sumieniem polecić usługi firmy Know How K. Krasuski A. Szymańska S.C.
Rafał Człapa