O nas

Firma KNOW HOW jest firmą zajmującą się utrzymaniem czystości obiektów. Oferujemy Państwu nową jakość i organizację pracy. Naszym celem jest udoskonalanie już funkcjonujących standardów w zakresie utrzymania higieny jak również wprowadzanie nowych systemów, które pomogą w lepszym obsługiwaniu klientów. Pragniemy sprostać wysokim wymaganiom naszych zleceniodawców poprzez system szkoleń pracowników w zakresie technologii sprzątania i segregacji odpadów. Specjalizujemy się w kompleksowym sprzątaniu obiektów pobudowlanych i eksploatacyjnych.

Dzięki doświadczonej kadrze pracowniczej jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom rynku i stanąć na wysokości powierzonych zadań. Dążymy do coraz lepszej obsługi naszych klientów oraz zapewnienia pracownikom naszej firmy jak najlepszych warunków płacowych i socjalnych.

Gwarantujemy również dobór odpowiedniej, bezpiecznej technologii sprzątania dostosowanej do specyfiki obiektu, a stosowane przez nas ekologiczne środki czystości i profesjonalny sprzęt spełniają odpowiednie standardy ISO.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Markach k/Warszawy, ale dla potrzeb naszych klientów pracujemy również w innych miastach na terenie całego kraju.